תשלום לפי פניות

דואר אלקטרוני גרסת הדפסה

חברות הובלה, אנחנו מציעים לכם:


•    גידול בהכנסות
•    חיסכון בזמן ובכסף
•    לא קיבלת עבודה, לא שילמת!
•    גידול במעגל הלקוחות של החברה

לא קיבלת, לא שילמת! Pay Per Lead
אתר "הובלות בישראל.קום" פותר לך את בעיות הפרסום הלא אפקטיבי ומתחייב להגדיל את מעגל הלקוחות שלך! "הובלות בישראל.קום" מהווה עבור חברות הובלה בישראל מטריה פרסומית גדולה ורחבה, הדואגת להעביר לך לקוחות פוטנציאלים חמים בזמן אמת. "הובלות בישראל.קום" דואג למצוא עבורך את הלקוח המתאים ביותר, בהתאם לתחום ההתמחות שלך, לפי אזור מתן שירות, ואזורים מועדפים עליך לעבודה בישראל.

תשלום לפי פניות, וקידום מכירות אפקטיבי
לפי סקרים שנערכו בישראל, מעל 90% מהצרכנים מחפשים שירותי הובלות ואחסנה, דרך האינטרנט. כבר מזמן העולם עבר לשיטת פרסום אפקטיבית המכונה Pay Per Lead - תשלום לפי לידים, חברות הובלה שעדיין משלמים אלפי שקלים מידי חודש לעיתונים ומדריכים מודפסים, מוצאים עצמם מחוסרי עבודה או מקבלים עבודה שלא לשביעות רצונם בעבור תשלום שלא מצדיק את המטרה. "הובלות בישראל.קום" פותר לחברות הובלה דילמה זאת, על ידי פרסום ושיווק באינטרנט, האפקטיבי ביותר לפעילות העסק, בתצורה של תשלום רק עבור פניות שהעסק מקבל מהמוקד.

חוסכים לך בהוצאות, ונותנים לך פרסום ללא תשלום נוסף
אתר "הובלות בישראל.קום" מוביל בתוצאות מנועי החיפוש שבראשם Google מנוע חיפוש הטוב בעולם, עבור ביטויים הקשורים לחיפוש ואיתור שירותי הובלה, אחסנה, אריזה ושינוע, וזוכה לחשיפה רחבה ומקיפה בקרב הגולשים.

אנו משקיעים בפרסום השירות באינטרנט על ידי צוות מקדמי אתרים מהטובים והמובילים בישראל, כמו כן משקיעים תקציבי פרסום גדולים באמצעי התקשורת השונים ובכך אנו חושפים את השרות לציבור הרחב הממוקד באזור העבודה המועדף עליך.


איך עובד השירות?
לקוחות פוטנציאלים עבורך מבקשים הצעות מחיר לשירותי הובלה ואחסנה על ידי פניה דרך מוקד האתר "הובלות בישראל.קום", ולאחר בירור צורכי הלקוח על ידי נציג המוקד, ובדיקה שהכן הפניה אמיתית ואיכותית, אנו דואגים להפיץ עבורם את הבקשה לחברות הובלה לפי אזורי עבודה רלוונטיים. תוך דקות לאחר פניית הלקוח, אתה מקבל את הפנייה בטלפון הנייד באמצעות שליחת SMS, כול שעליך לעשות זה לענות לטלפון, להציע מחיר, ולסגור עסקה!מוקד "הובלות בישראל.קום" מחויב ללקוחותיו, לתת אך ורק את חברות ההובלה המקצועיות והאמינות ביותר. המוקד מסנן את חברות ההובלה שלא מתאימות, ומבצע סקרי דעת קהל על איכות השירות מידי שבוע.


*המוקד שומר לעצמו את הזכות לסנן את חברות ההובלה הטובות ביותר, אשר לא עומדות בדרישות המוקד, או נמצאו לא מתאימים ללקוחות האתר.

צור קשר:

משרד - 02-6508000

 

 
פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo