הובלות בישראל מחירון הובלות

מחירון הובלות בישראל

מחירון הובלות בישראל מציג מחירי שוק ממוצעים בתחום ההובלות ברחבי הארץ. המחירים המוצגים במחירון נקבעים לפי מגוון מאפיינים כגון: ביקוש והיצע, מרחק ההובלה, סוג ההובלה, שירותים נלווים, ובהתאם לעונות השנה. שירותי הובלה בחודשי הקיץ בין מאי לספטמבר עלולים לעלות יקר יותר, בחודשי החורף ישנה ירידה של 10 עד 15 אחוז בעלויות ההובלה. המחירים במחירון האתר מתעדכנים מידי שנה לאחר ביצוע סקרים על ידי צוות האתר וחברות הובלה המספקות שירות דרך אתר הובלות בישראל. יש לקחת מחירים אלה בגדר המלצה בלבד!

גודל הדירה מחיר הובלה תוספת פירוק והרכבה תוספת מנוף ביטוח הובלה
3 חדרים 1400-1900 ש"ח 90-900 ש"ח 290 ש"ח לשעה עד 100,000 ש"ח כלול במחיר
4 חדרים 1900-2600 ש"ח 90-1100 ש"ח 290 ש"ח לשעה עד 100,000 ש"ח כלול במחיר
5 חדרים 2400-3100 ש"ח 90-1200 ש"ח 290 ש"ח לשעה עד 100,000 ש"ח כלול במחיר

לצפיה ברשימה המלאה של כל סוגי ההובלה בקרו באתר מחירון הובלות המאפשר לבצע חישוב עלויות ההובלה בצורה אוטומטית ומהירה.

הבסיס של מרכיבי מחיר הובלות

העברה של חפצים ממקום למקום יכולה להיות מגוונת ביותר כשלכל אחד מאתנו יש מקרר מדגם מסוים, ארון קיר בגודל שונה או מספר חדרים גדול או קטן יותר בביתנו. לעתים גם מדובר בהעברת משרד בעל אופי ציוד מסוים ולכן לגביו מרכיבי מחירון הובלות יהיו מעט שונים. כבסיס לאותם מרכיבי מחירון הובלות ניתן למצוא את ההתייחסות לגודל הדירה, כשלפי מספר החדרים מתמחרות חברות ההובלות את עיקר שירותיהן.

אך מאחר ודירת שלושה חדרים בקומה ראשונה אינה כמו דירת שלושה חדרים בקומה חמישית עבור הסבלים, הרי שיהיה שוני במחיר הסופי בין שתי דירות אלו. הבסיס של מרכיבי מחיר הובלות מתייחס לדברים חשובים ויסודיים כמו מרחק ההעברה, המשקל של התכולה, הגודל של רהיטים מסוימים או של פריטים מיוחדים, וכמובן גם לקומה שבה נמצאת הדירה או נמצא המשרד שלכם.

אלמנטים חשובים בתוך מרכיבי מחיר הובלות

מעבר לבסיס עצמו הרי שתמיד יש לא מעט אלמנטים שכל חברה תידרש להתייחס אליהם במסגרת מרכיבי מחיר הובלות שיצרו את המחיר הסופי. אם יש מעלית בבניין שבו אתם גרים הרי שהדבר מקל על מאמצי הסבלים ומקצר את שעות העבודה, כך שיש לכך השלכה על המחיר. גם במקרים שבהם החלטתם להיעזר בשירותיו של מנוף או מעלית מיוחדת להורדת פריטים מקומה גבוהה, יש לכך משמעות והיא נכנסת לתוך מרכיבי מחיר הובלות בהתאם לחישובי שעות העבודה והתשלום על חריגה עבור כל קומה מעל קומה רביעית.

מי שמזמין שירותים נלווים, כמו שירותי אריזה, פירוק והרכבה מקצועיים של רהיטים או ציוד תקשורת, שירותי אחסון לתקופת זמן מסוימת, וכד', ישלם על כך סכום כסף נוסף. מרכיבי מחיר הובלות קשורים גם להובלת פריטים חריגים בגודלם או במהותם, כמו פסנתר כנף ענק או כספת פלדה כבדה וגדולה.

"דקויות" יקרות של  מרכיבי מחיר הובלות

יש עוד מספר דברים מוחשיים שאולי נחשבים לזוטות בעיני אנשים מסוימים אך גם הם מהווים חלק מאותם מרכיבי מחיר הובלות, שיכול לצמוח בגללם, כשהכוונה היא לרכישת חומרי אריזה שונים שיכולה להסתכם גם בכמה מאות שקלים. מעבר לכך יש אלמנטים נוספים שמגולמים אל תוך מרכיבי מחיר הובלות בצורה עקיפה אך כזאת שמייקרת גם היא את ההובלה. אם מדובר בהגדלת הביטוח לאחר שהחלטתם כי רק כך תנוח עליכם דעתכם, הרי שהתשלום יהיה בהתאם ללא אשמתה של חברת ההובלות.

לצורך ביצוע העברת דירה אתם זקוקים לימי חופש שירדו מהצבירה במקום העבודה או שיהיו על חשבונכם אם אין לכם יתרת חופשה מספיקה. גם סידור לילדים אצל קרובת משפחה או נערה שעליה אתם סומכים, או הארכה מסוימת של שהיית הילד במעון לאחר שביקשתם זאת במיוחד, יכולה לעלות לכם "דמי שמרטפות" נוספים, שיהיו גם הם חלק מאותם מרכיבי מחיר הובלות בדרך לסיכום ההוצאה הכספית כולה.פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo