מדריך מעבר דירה

דואר אלקטרוני גרסת הדפסה

מעבר דירהמעבר דירה הינו אירוע משמעותי בחייו של אדם. הבית שלכם ורכושכם הוא עולמכם. כל הזכרונות וכל מה שבבעלותכם מתמצים בתוך ארבע קירות ולעיתים לחפצים יש ערך סנטימנטלי יקר הרבה יותר מערך כספי. לכן במשך השנים חברות ההובלות  שידרגו את השירות שהן מעניקות במעבר הדירה וכיום ניתן למצוא חברות הובלה בישראל שמתמחות בהובלת רהיטים יקרי ערך הובלת כלי נגינה הכל תוך מתן דגש על שמירה על החפצים ואיכות העבודה. מעבר דירה הוא תהליך שדורש מאיתנו היערכות וסבלנות ויש לבצע אותו על פי שלבים.

אז איך מתחילים? בחירת החברה הנכונה!

למצוא חברת הובלת דירות טובה ואמינה בימינו זאת לא משימה קלה. לא חסר "חאפרים" עם טנדר שמתיימרים למכור לנו הובלות זולות שאינן מקצועיות אמינות. כאשר אתם ניגשים לבחור חברת הובלות בצעו סקר שוק מקדים ומפורט ותקשו על החברה בשאלות. בנוסף לכך כדאי לדרוש פגישה פנים מול פנים עם נציג החברה. בפגישה תוכלו לבחון את אופי החברה ונציג החברה יוכל לעמוד את רכושכם ולהעניק לכם הצעת מחיר מדוייקת על מנת למנוע הפתעות ביום המעבר. באופן כללי הצעת מחיר עבור מעבר דירה מתחשבת במספר גורמים, בניהם נפח התכולה, כמות הריהוט הכבד, כמות מכשירי החשמל, קומת הבית, האם יש או אין מעלית והאם צריך להשתמש במנוף לצורך ההובלה.

איך אני אדע אם אני צריך שירותי מנוף?

אם קיימים בדירה פריטים מסויימים כגון ספות גדולות,פסנתר ומיטות או שידוע לי על בעיה של גישה לבית כדאי ליידע על מנוף מראש. יש גם לבדוק האם קיימת בבניין גישה למנוף. במידה ויש לנו ספקות לגבי הצורך בשימוש במנוף אפשר להתייעץ עם נציג החברה מראש ולהזמין דרכה את שירותי המנוף על מנת להמנע מעבודה עם כמה גופים שונים.

לאחר שבחרנו מוביל מגיע היום הגדול - יום המעבר

ליום המעבר אתם צריכים להגיע ארוזים ומוכנים. חברת הובלות שמכבדת את עצמה תספק עבורכם את ציוד האריזה הדרוש שכולל ארגזים ניילונים וחומרי הדבקה. חברות הובלה רבות מספקות שירותי אריזה עבור לקוחותיהם במידת הצורך. במידה ואין ברשותכם זמן לארוז בעצמכם בררו עם נציג החברה לגבי שירותי אריזה. זכרו תמיד שמעבר דירה הוא הזדמנות טובה לעשות סדר בבלאגן וסדר בחייכם.

גם לגבי רהיטים שדורשים פירוק והרכבה עליכם להחליט האם אתם מפרקים ובונים אותם בעצמכם או שאתם נעזרים במובילים. במידה והחלטתם להשתמש בשירותי החברה עבור פירוק והרכבת רהיטים וודאו מראש עם נציג החברה שביכולתו לבצע עבורכם שירות זה ובדקו לגבי תוספת המחיר. זכרו אין מתנות בחינם. כל שירות נוסף שחברת ההובלות תעניק לכם יגדיל את הצעת המחיר.

לאחר שכל הארגזים והרהיטים יהיו ממוקמים על המשאית תוכלו לנופף לשלום לביתכם הישן ולפתוח דף חדש בחייכם במשכנכם החדש.

 
פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo