הובלות בישראל

מדריך הובלות משרדים

דואר אלקטרוני גרסת הדפסה

מוביל משרדים מקצועיהעברת עסק הינו עניין שיכול להיות מסורבל ומורכב ויכול להיות קל ופשוט. העסק שלך הוא רכושך, והוא גם הדבר בשבילו אתה קם כל בוקר ומשקיע בו את מלוא מרצך. לכן כאשר מדובר במעבר לעסק יש לבחור בחברת הובלות שמתמחה בהובלות משרדים. ציוד של עסק הוא ציוד עדין. ברב העסקים ממוקמים מכשירי חשמל ,ציוד משרדי עדין וניירת רבה. לכן מלאכת הובלת משרד היא מורכבת ויכולה להיעשות על ידי מקצוענים בלבד שיודעים להתעסק בהובלות מורכבות. חברות הובלות בישראל מבטיחות לכן הבטחות שלעיתים לא בכולן הן יכולות לעמוד. לכן במידה ואתה בעל עסק שמחפש חברת הובלות דאג לעשות סקר שוק נרחב על מנת לבחור את החברה המתאימה.

כיצד תדעו שאתם בוחרים בחברת הובלת משרדים הנכונה?

כשזה נוגע לעסק הצעת מחיר המגיעה דרך הטלפון לעיתים אינה מספיקה. כאשר אתם מחפשים חברת הובלות טובה ואמינה התעקשו על כך שנציג מחברת ההובלות יבוא לבית העסק כדי לאמוד את רכושכם. דאגו לדרוש מנציג החברה פגישה פנים מול פנים בבית עסקכם מנת להבטיח יום מעבר קל ויעיל שיותאם לצרכים שלכם ועל מנת להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת. בנוסף לכך זכרו לברר מול חברת ההובלות שאכן היא מעניקה ביטוח הובלות כדי שתהיו מחוסים במקרה של בעיה. ישנן חברות הובלות בישראל שמתמחות בהובלת רהיטים יקרי ערך, הובלת כלי נגינה והובלת ציוד עדין. בחירה חברה מסוג זה תבטיח לכם מענה לכל סוג ציוד אותו תרצו להעביר בבטחה.

אריזה

גם שמדובר באריזה של משרד יש לשים דגש מיוחד על שמירת הציוד. ציוד עדין כגון ניירת ומכשירי חשמל עלולים להינזק בזמן המעבר. לכן כאשר אתם מתאמים עם חברת הובלות את יום המעבר דאגו לדרוש ציוד אריזה מקצועי שכולל ארגזים ניילונים וחומרי הדבקה. ציוד אריזה טוב ואריזה נכונה של ציודכם יבטיחו לכם שתכולת המשרד תשמר בזמן המעבר. כאשר אתם מחפשים חברות הובלה לצורך הובלת משרדים בדקו לגבי שירותי אריזה שמעניקה חברת ההובלות. שמדובר בעסקים זמן שווה כסף ולעיתים אין באפשרותנו להקדיש את הזמן הדרוש לצורך אריזה נכונה של המשרד ובמקרה כזה רצוי להשתמש בשירותי האריזה של חברת ההובלות. זכרו שמעבר הוא הזדמנות טובה לעשות סדר בבלגן ואיתו סדר בעסק ולהיפתר מדברים שאין לנו בהם שימוש יותר.

הובלות מנוף

בשנים האחרונות השימוש במנוף בתהליך ההובלה הפך לפופולארי יותר וכיום הוא חלק בלתי נפרד מהשירות אותו מעניקות חברות ההובלה. במידה וקיים בבית העסק שלכם ריהוט כבד, פסנתרים או רהיטים גדולים על תהססו לברר לגבי שימוש במנוף. הדבר יחסוך מכם עלות של כוח עבודה רב ויחסוך מהמובילים מאמץ מיותר. השתמשו בכל הכלים שברשותכם להפוך את יום המעבר שלכם לקל ויעיל והיזהרו מלחסוך במקומות חשובים.

 
פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo