הובלות בישראל

מדריך הובלה לתפרנים

דואר אלקטרוני גרסת הדפסה

מובילים בזולמעבר דירה הוא הוצאה כספית לא פשוטה. כאשר אנחנו עוברים דירה אנחנו צריכם לרהט מחדש את הבית, לקנות אביזרים חדשים שמתאימים לדירה החדשה, לעבוד עם בעלי מקצוע על תיקונים בדירה החדשה וכל אילו אם לא לקחנו בחשבון את הסכום שאנחנו משקיעים בהשכרת הדירה החדשה או בקנייתה. בנוסף לכל ההוצאות שעומדות על הפרק עומדת גם ההוצאה על ההובלה שאנחנו משלמים לחברת ההובלות. במידה ואתם עוברים דירה ועומד ברשותכם תקציב מצומצם ישנן כמה דרכים שתוכלו לחסוך בהוצאות ההובלה.

הובלות לסטודנטים וחיילים

במידה ואתה סטודנט או חייל ציין זאת בפני נציג חברת ההובלות בזמן הזמנת השירות. חברות הובלה רבות שמחות להציע הצעות מחיר אטרקטיביות לחיילים וסטודנטים על מנת להקל עליהם את יום המעבר. זכרו שאין בושה בלהשמש בסטטוס שלכם על מנת לקבל הטבה במחיר. שירות הובלות לסטודנטים וחיילים הוא דבר נפוץ ואל תהססו לבקשו.

עשה זאת בעצמך

במידה וקיים ברשותכם הידע והכלים הדרושים לפירוק והרכבה של ריהוט בביתכם עשו זאת בעצמכם. חברות הובלה רבות גובות כסף עבור שירותי פירוק והרכבה שאתם יכולים לחסוך במידה ואתם יודעים לעשות זאת בעצמכם. בנוסף לכך גם ציוד אריזה באפשרותכם לאסוף לבד. אם תסתובבו בקירבה של מרכזי קניות תופתעו למצוא ארגזים רבים שיכולים לשמש אתכם באריזת הדירה ותוכלו לחסוך את מחיר חומרי האריזה שחברות ההובלה גובות מלקוחותיהם.

כל אחד יכול להיות סבל

במידה וקיים ברשותכם רכב פרטי ומרחק המעבר שלכם הוא אינו גדול, נסו להעביר את החפצים והארגזים בעצמכם. נכון, תאלצו לעבוד קשה לצורך מעבר הדירה, אך תוכלו לחסוך בהוצאות מול חברות ההובלה. במידה ותצליחו להעביר את רב הציוד בעצמכם תוכלו לפנות לחברת ההובלות לגבי הובלות קטנות של מקרר ומכונת כביסה ותקבלו הצעת מחיר בהתאם.

שילוב הובלות

חברות הובלות רבות מציעות שירותים של שילוב הובלות. השירות יכול להתאים לכם במידה ועומד מולכם לוח זמנים גמיש לביצוע ההובלה. שירות של שילוב הובלות נותן לכם את האפשרות להעביר פריטים בודדים ביחד עם פריטים אחרים של לקוח אחר שזקוק להובלה באותו איזור בו אתם גרים. דרך כך באפשרותכם לחסוך בעלויות ההובלה ולהתחלק בהוצאות הדלק עם עוד לקוח. עוד שירות שמעניקות חברות הובלה בישראל הוא שירות של קו יומי שנוסע על ציר קבוע בין אזורים מידי יום. שירות של קו יומי נותן לכם את האפשרות להעביר פריטים בודדים ממקום למקום על ציר יומי שנוסע עם מספרים פריטים נוספים של לקוחות אחרים ודרך כך לחסוך כסף רב שהייתם מוציאים אם הייתם מבקשים הובלה מיוחדת עבורכם.

זכרו שזה לא בושה לשאול ולברר לגבי דרכים להוזיל את יום המעבר, בצעו סקר שוק נרחב לגבי האפשרויות העומדות בפניכם ותראו איך אתם יכולים לחסוך בקלות.

 
פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo