הובלות בישראל השוואת מחירי הובלות

השוואת מחירי הובלות

השוואת מחירים עבור שירותי הובלות בין מיטב חברות הובלה ברחבי הארץ בעלי רישיון מוביל איכותיות ואטרקטיביות. כאן באתר הובלות בישראל ניתן לבצע השוואת מחירי הובלות ואחסון ציוד בצורה קלה ומהירה. כל שעליך לעשות זה למלא טופס בקשה להצעת מחיר, אנו נפיץ את הבקשה למיטב חברות הובלה באזורך, תוך זמן קצר תקבל טלפונים מחברות הובלה איכותיות, והצעות מחיר אטרקטיביות ללא תחרותיות, תשווה הצעות מחיר ותבחר את ההצעה המשתלמת ביותר עבורך. בהצלחה!

כיצד בונים הצעת מחיר להובלה או איך אני אדע שקיבלתי מחיר הוגן

אף אחד לא אוהב להרגיש פראייר. זהו הראש היהודי. תמיד אנחנו נחפש לראות האם קיימת הצעת מחיר טובה יותר והאם בעל עסק לקח מאיתנו יותר כסף ממה שהיינו אמורים לשלם. ישנם תחומים רבים בהם קיים מחירון ברור לגבי מוצרי קניה ורכישה וישנם תחומים בהם הגבולות פרוצים ואין מחירון אחיד.

תחום ההובלות בישראל הוא אחד התחומים בהם לא קיים מחירון אחיד וכאשר אנחנו מתקשרים לחברת הובלות לקבל הצעת מחיר קשה לנו לדעת האם קיבלנו מחיר טוב או לא דבר שגורם לנו להתקשר למספר מובילים ולבצע סקר שוק נרחב. אין פסול בלבצע סקר שוק אך בכל זאת קיים בסיס לפיו בונים הצעת מחיר להובלה.

הקומה ממנה עוברים ואליה עוברים

הקומה בה ממוקמת הדירה בה אתם מתגוררים ואליה אתם עוברים היא נקודת מוצא על מנת לנסח הצעת מחיר להובלות. ככל שהקומה היא גבוהה יותר כך הצעת המחיר תהיה גבוהה יותר. אם תחשבו על כך בצורה פשוטה הסבלים שמעניקים לכם את שירותי ההובלה צריכים לעבוד קשה יותר ברגע שעליהם לטפס גרם מדרגות ארוך. ישנם רהיטים גדולים שאינם מסוגלים להכנס למעלית גם במידה והיא קיימת ולכן הטיפוס במדרגות הוא הכרחי עבור חברות ההובלה. לכן במידה ואתם גרים בקומה רביעית אל תופתעו מהעובדה שהשכן בקומה ראשונה קיבל מחיר נמוכה יותר להובלה.

מעלית

קיומה של מעלית בבנין משפיע אף הוא על הצעת המחיר. ברגע שקיימת מעלית בבניין העובדה מקלה על חברת ההובלות את העבודה והיא מסוגלת להיעזר בה לצורך הורדת והעלת הציוד לדירה. לכן כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר מחברת הובלות קחו בחשבון שקיומה של מעלית בבנין משפיע על המחיר אותו תקבלו.

נפח התכולה

עוד גורם שמשפיע על הצעת המחיר אותה תקבלו מחברות הובלה בישראל קשור לכמות התכולה שיש ברשותכם ולמשקלה. כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר מחברת הובלות עליכם לאמוד את כמות הארגזים שברשותכם ושאתם עומדים לארוז וגם לציין בפני חברת ההובלות את כמות הריהוט ומכשירי החשמל בביתכם. ככל שתפרטו בצורה טובה יותר בפני המובילים את הפריטים שברצונכם להעביר כך תקבלו הצעת מחיר מדוייקת יותר ותמנעו מהפתעות ביום המעבר. זכרו שאין מתנות בחינם. כל פריט שיתווסף למעבר שלכם שלא הצהרתם עליו מראש יתומחר ביום המעבר בנוסף להצעת המחיר שקיבלתם בטלפון. לכן עדיף לעשות בדק בית מראש ולאמוד את התכולה בצורה נכונה על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת.

מרחק

המרחק בין הנקודה אותה אתם עוזבים לנקודה אליה אתם עוברים משפיע אף הוא על המחיר. הוצאות הדלק עולות ככל שהמרחק עולה ואיתה הצעת המחיר אותה אתם מקבלים. העובדה הזו היא בלתי נמנעת אך צריכה להלקח בחשבון מתכננים הובלה.מקצועיות בהובלות

דואר אלקטרוני גרסת הדפסה

חברת הובלות מקצועית היא לא סתם חברה, ואיך תדעו אם להפקיד את כל רכושכם לאותה חברה?
קיבצנו עבורכם מספר טיפים והמלצות איך לבחור את החברה המקצועית בתחום:
1.המלצות- זה שם המשחק לבקש ממנהל חברת ההובלות שני ממליצים שניתן לדבר עימם ולקבל המלצות על מנת להיות רגועים ובטוחים
2.ביטוח – ללא ביטוח תכולה אין לאן להתקדם! בקשו מחברת ההובלות מסמך תקף ועדכני של פוליסת ביטוח תכולה, עוד דרך להבטיח שקט ורוגע ביוום עמוס מעין זה.
3.ותק – בדקו ותחקרו כמה וותק יש לחברת ההובלה הנבחרת, ככל שיש יותר וותק כך יש גם יותר ניסיון בתחום, וניסיון הוא שם המשחק.
4.מחיר - המחיר הוא גורם חשוב בבחירת החברה, שימו לב לא תמיד זול הוא טוב הרבה פעמים הזול הוא היקר , עדף לקחת חברה שמחירי הצעות המחיר הינם ממוצעים לשוק ולא גבהים או נמוכים מידי.
5.כמות מובילים – עוד בשיחת הטלפון בדקו מהו מספר הסבלים שמגיע, מספר סבלים נמוך יגרום לבזבוז זמן יקר, ככל שיהיו כמות גדולה יותר של סבלים כך תתבצע העבודה במהירות ויעילות.

באתר הובלות בישראל תוכלו למצוא את חברות ההובלה המקצועיות בתחום.

 
פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo