הובלות בישראל הובלת מטענים

הובלות מטענים

התאמת הרכב לביצוע הובלות מטענים

כל מי שמביט בשלל המשאיות שחוצות את הארץ אינו מצליח להשוות בין מטען אחד למשנהו. ישנם אין ספור סוגים של מטענים שכל אחד מהם דורש הובלה בצורה אחרת. מי שמבצע הובלות מטענים נדרש לצי רכבים מיוחד בעל גמישות רבה, מאחר ורק כך יוכל להעניק ללקוחותיו את הרכב המתאים לסוג המטען. חשוב לבחור בחברה המבצעת הובלות מטענים עם רכבים שונים בעלי מגוון רחב של אורכים, בכדי להכיל את המטען בצורה הבטוחה והחוקית.

יש חברות המחזיקות רכבים ונגררים המגיעים ל-6 וגם ל-12 מטרים, שמייצגים רק חלק מצי רכבים הכולל משאיות עם מנופים עצומים או עם דלתות הרמה הידראוליות. הכרת המטען שלכם היא חשובה בכדי להזמין את כלי הרכב הנכון ולחסוך בעלויות מיותרות, אחרת ביצוע לא מדויק של הובלות מטענים יוכל גם לחרוג בסכומי כסף לא זניחים.

הובלות מטענים בהתייחסות לחוק

בארץ אמנם יש תקנות הנוגעות לעניין של הובלות מטענים אך מסתבר שהן לא ממש מפורטות וקשה להגיד שהן "סוגרות את כל הפינות" לגבי כל הצרכים הנהג המוביל. לכן חשיבות הרמה המקצועית, וההקדשה של חברה מסוימת לכללי הבטיחות, היא משמעותית. המקצועיות והזהירות מתבטאים בכך שכחלק מהתאמת הרכב למטען יש התייחסות רבה לנושאים כמו, כושר ההעמסה של הרכב ביחס למטען, נקודות העיגון השונות לאבטחת המטען, וכמובן גם לציוד הקשירה המתאים.

הובלות מטענים שלא יבוצעו עם תשומת לב מלאה לדברים אלו יוכלו לגרום לנזקים למטען ובכך גם לנזקים לעסק שלכם. חברת הובלות המתמחה בתחום זה חייבת להיות בעל רישיון המתחדש בכל שנה ולשאת אישורים מתאימים להובלות אלו כשהיא דואגת לשילוט על הרכב ולתאורה המתחייבת בהתאם לתקנות התעבורה הנוגעות לדבר. אין מקום לפרשנות או ל"עיגול פינות" בכל הנושא של הובלות מטענים מאחר וגם חיי אדם עומדים על הפרק.

עבור מה ניתן לבצע הובלות מטענים

חברות וגופים גדולים אחרים משתמשים מידי יום בשירותיהן של חברות מקצועיות לביצוע הובלות מטענים בכל רחבי הארץ, מאחר וניתן להוביל כל דבר בכל גודל ובכל משקל כמעט. גנראטורים גדולים, מלגזות תעשייתיות, מכבשי כבישים, טרקטורים, מכולות, מנופים ועוד "מפלצות מתכת" גדולות, נישאות בלי קושי על גבי רכבים מתאימים ומועברים למקומם החדש עשרות או אפילו מאות קילומטרים מהנקודה שממנו יצאו.

לרוב מועברים גם מוצרים המשמשים לעבודה שוטפת, כמו צינורות ענקיים ממתכת, יציקות בטון שאמורות להיות מורכבות במבנים או בגשרים, תופי חשמל ענקיים וכבדים, משלוחי עצים שונים, ועוד. תחום זה של הובלות הוא רחב ביותר מאחר והוא חייב להעניק מענה לכל צורך, גם אם הוא חריג במידות או בנפח שלו. מפעלים שלמים שעוברים ממקום למקום יכולים להעביר "סילו" (ממגורה) אחד או יותר ולהשימו במקום החדש בעזרת שירות זה ועוד היד נטויה.פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo