הובלות בישראל הובלת דירות

הובלת דירות

הגיע העת להעתיק את מגוריכם למקום אחר. בעיני רוחכם אתם נפרדים מהשכנים, בפועל כבר ערכתם את כל ההכנות לקראת המעבר של ילדכם לבית הספר בשכונה החדשה.  אתם מוכנים נפשית לתוואי הדרך השונה ממעונכם העתידי אל העבודה ובחזרה. הסיור באזור החדש גילה לכם היכן כדאי לערוך את הקניות הגדולות לבית, היכן לערוך את הקניות היותר קטנות. ובחזרה למציאות הנוכחית, מחר אתם עוברים דירה.


הובלת דירות אינה דבר של מה בכך. טרם תבחרו את האפשרות המתאימה לכם יש צורך בבדק בית פנימי וחיצוני על מנת למצוא את ההובלה המתאימה ביותר עבורכם. על אף שמדובר בטלטלה מסיבית בחייכם, קיימת האפשרות לבצע את ההובלה באופן יעיל שיאפשר נחיתה רכה במיקום החדש בו בחרתם לעצמכם. טרם השלב הראשון למעבר הדירה, סבירות גבוהה היא, שכל חפציכם מצויים בקופסאות ובמארזים.שלבים בבחירת הובלת דירות

יתכן שבחרתם חברה המתמחה באריזת תכולות בתים ובכך מנעתם מעצמכם את העייפות והעצבנות הכרוכים באריזת כל חפציכם. יתכן ובחרתם לארוז לבד ועמל ידכם מפוזר על פני הבית באנדרלמוסיה של קרטונים בגדלים שונים. מומלץ וכדאי לערוך רשימה המספקת מידע מסודר בנוגע לכמות התכולה שברצונכם להוביל. על אף שהנכם בטוחים כי אתם מתמצאים בכל היקר לכם ויודעים בדיוק כמה ציוד מצוי בידכם לסוגיו השונים, תתפלאו כמה ההערכה שלנו יכולה לעיתים להיות מוטעית.


על שום מה הרשימה?


הובלת דירה מתאפשרת באופן יעיל אם ידוע לצוות המוביל כמות הציוד לסוגיו. חשוב לעדכן את צוות ההובלות במספר הארגזים המדויק. מספר הארגזים מקנה מדד שיאפשר את הבחירה הנכונה של כלי התחבורה המתבקש. חברת הובלות תעזר במערך הידע על מנת לתקצב את עלות האירוע. זה מתנהל גם על פי כמות הארגזים.

מתן מספר מדויק של ארגזים מקנה את שלוות הנפש הראויה בסיטואציה המורכבת בפניה אתם עומדים ומונעת עוגמת נפש ואי נעימות עתידית. רצוי להעביר מידע מדויק מאשר לפתוח בוויכוח חסר תועלת בנוגע למספר הארגזים ואי לכך בנוגע לתשלום הסופי. חלק מרשימת הציוד תכיל מידע בנוגע לכמות המרכיבים הגדולים שיש להעביר ולכן יש לוודא כי החברה מספקת שירות של פירוק והרכבת חפצים אלה על ידי איש מקצוע מוסמך.

 מקצועיות בהובלות

דואר אלקטרוני גרסת הדפסה

חברת הובלות מקצועית היא לא סתם חברה, ואיך תדעו אם להפקיד את כל רכושכם לאותה חברה?
קיבצנו עבורכם מספר טיפים והמלצות איך לבחור את החברה המקצועית בתחום:
1.המלצות- זה שם המשחק לבקש ממנהל חברת ההובלות שני ממליצים שניתן לדבר עימם ולקבל המלצות על מנת להיות רגועים ובטוחים
2.ביטוח – ללא ביטוח תכולה אין לאן להתקדם! בקשו מחברת ההובלות מסמך תקף ועדכני של פוליסת ביטוח תכולה, עוד דרך להבטיח שקט ורוגע ביוום עמוס מעין זה.
3.ותק – בדקו ותחקרו כמה וותק יש לחברת ההובלה הנבחרת, ככל שיש יותר וותק כך יש גם יותר ניסיון בתחום, וניסיון הוא שם המשחק.
4.מחיר - המחיר הוא גורם חשוב בבחירת החברה, שימו לב לא תמיד זול הוא טוב הרבה פעמים הזול הוא היקר , עדף לקחת חברה שמחירי הצעות המחיר הינם ממוצעים לשוק ולא גבהים או נמוכים מידי.
5.כמות מובילים – עוד בשיחת הטלפון בדקו מהו מספר הסבלים שמגיע, מספר סבלים נמוך יגרום לבזבוז זמן יקר, ככל שיהיו כמות גדולה יותר של סבלים כך תתבצע העבודה במהירות ויעילות.

באתר הובלות בישראל תוכלו למצוא את חברות ההובלה המקצועיות בתחום.

 

הובלות בישראל

אביבה הובלות

חברת ההובלות "אביבה" מספקים שירותי הובלת דירות ומשרדים, הובלת פריטים מיוחדים ושירותי אחסנה באזור השרון ומרכז הארץ. לחברה צי משאיות בגדלים שונים המותאמות אישית ללקוח ע"פ רכושו למעבר בטיחותי.

טלפון: 072-2160409 |  כתובת: רח' מנדלי 7, חולון

פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo