הובלות בישראל הובלות מנוף

הובלות מנוף

היתרונות של הובלות מנוף

איכות החיים בישראל עולה כל הזמן והדבר מביא לכך כי בבתים רבים ניתן למצוא פריטים כמו מקרר בעל שתי דלתות שרוחבו ונפחו הם ב-50% לפחות יותר מאשר מקרר רגיל בעל דלת אחת שאותו הורגלנו לפגוש בכל בית בעבר. לא רק מקרה זה דורש הובלות מנוף אלא המון מקרים אחרים שבהם יש להוריד פסנתר כנף מקומה רביעית לדוגמא או פריט שאינו עובר כלל בדלת הבית.

הובלות מנוף אינן רק רצון להקל על חיי המובילים ולשמור על בריאותם אלא שהן מהוות פתרון קריטי ממש לפריטים בעייתיים מפאת גודלם, משקלם, או חוסר יכולת התמרון שהם מאפשרים. אלו הנעזרים בשירות של הובלות מנוף יכולים להיות רגועים שחברה המתמחה בתחום זה לא תפגע בציוד עצמו אך היא גם לא תפגע בקירות הבית או המשרד שאותו אתם אמורים להותיר ללא פגע לדיירים שאחריכם או למי שהשכיר לכם אותו.

הובלות מנוף והבדיקות שלכם

נושא זה אמנם אינו חדש בישראל אך הוא מיושם במקומות שונים בעולם כבר לא מעט שנים והוא מפוקח בהן בהתאם, לכן יש לבדוק אם החברה המבצעת עומדת בתנאים הנדרשים לביצוע הובלות מנוף בצורה אמינה. הבדיקה תיעשה אל מול חברת ההובלה בדרישה לבדוק את רישיונו של מפעיל המנוף בכדי לוודא שהוא בתוקף או אם בכלל יש לו כזה.

משרד התחבורה דורש ממי שעובד עם כלי זה לעבור הסמכה נדרשת הכוללת גם את נושא הבטיחות, כך שאותה חברת הובלות שתבצע עבור לקוחותיה תהיינה כאלו שישמרו על הציוד וכמובן על חיי אדם. אף אחד לא רוצה שהעברת התכולה תסתיים בעוגמת נפש או חלילה באסון. כדאי לבדוק כמה ניסיון יש לחברה בביצוע הובלות מנוף מאחר ויש חברות שרק הוסיפו את הכלי הנ"ל לצי הרכבים שלהם לא מזמן ועדיין לא התנסו במשימות שדרשו מהן יצירתיות ויכולת אישית גבוהה עם אותו מנוף.

האם הובלות מנוף מייקרות את ההעברה

שאלת מיליון הדולר בכל שירות שאנו מקבלים בישראל היא שאלת המחיר. אנו מנסים לחסוך בעלויות בצורה טבעית ולגיטימית גם בנושא זה של הובלות מנוף ולכן נשאלת השאלה האם הן מייקרות או חוסכות לנו. יש לדעת כי מחירון ההובלה מורכב מהמחיר של הובלות מנוף לפי שעת עבודה שלו ושימושו עד לקומה רביעית (כשמדובר על כ-300 ₪ לשעה ועוד 50 ₪ תוספת לכל קומה מעבר לרביעית).

מעבר לכך קיימים מחירי ההובלה הרגילים של הפריטים שלהם לא יידרש סיוע של הכלי הכבד. אם שעות העבודה הנקובות במחירון של אותן הובלות מנוף חוסכות את זמן ההעברה כולה הרי שה"חזרה לשגרה" של ביתכם ובייחוד של משרדכם היא זו שתכריע לגבי החיסכון הכספי שבחישוב הכולל. בנוסף, פריטים בעלי ערך כספי ורגשי רב שיינזקו עקב ניסיון לחסוך בכלי זה יעיבו מאוד על הרגשתכם או ארנקכם.פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo