אחסנה

לעיתים כאשר אנו שומעים באוזננו את המילה מחסן או אחסנה, עולה לנו בראש תמונה של מתקן פח חלוד שדחוסים בו פריטים שונים. האמת היא שאכן יש מחסנים רבים שנראים כך. למרות הכל כאשר מדברים על אחסנה של ציוד בית או משרד התמונה היא שונה לחלוטין. חברות הובלה שונות החלו בשנים האחרונות להעניק שירותי אחסנה לפרטים ועסקים. תחום ההובלות שמומוחה בעברת תכולה ממקום למקום, מציע בשנים האחרונות להעביר את הציוד שלכם למקום בטוח בו הוא ישמר בתנאים אופציונלים.

סטנדרט בינלאומי

כאשר מדובר בתכולה של הבית שלנו מגיע לנו הטוב ביותר. חברות הובלות רבות מבינות שהרכוש שלך הוא חלק בלתי נפרד מחייך ומרב הזמן והמאמץ הושקע על ידך על מנת לרכוש את הפריטים שברשותך. לכן כאשר אתם מבקשים שירותי אחסנה מחברת הובלות אתם יכולים להנות ממתקני איחסון ברמה בין לאומית. המחסנים שמוצעים היום בשוק נבנו במיוחד על מנת לשמור על הציוד שלכם הצורה הטובה ביותר. חומרי בניה אמינים וחסינים מבטיחים לכם ראש שקט. כאשר מדובר באחסנה ישנם תנאים סביבתיים שמשפיעים על השמירה על הציוד. תנאי מזג אויר קיצוניים כמו חום קור ולחות משפיעים מאוד על איכות שימור הרהיטים והציוד באחסנה.

לכן חברת הובלות מנוסה ומקצועית תבחר עבורכם מחסן אחסנה שהוקעה מחשבה רבה בתכנונו על מנת למזער את הנזק של מזג האויר בתקופת האיחסון. ישנם גורמים נוספים כמו מזיקים ובעלי חיים מכרסמים שעלולים לגרום נזק לציודכם. לכן רק מחסן אחסנה ברמה גבוהה שעשוי מחומרים אטומים ועמידים יכול להגן את התכולה שלכם מפני נזקים אילו. על מת למנוע ממזיקים להגיע למחסן יש לישמור על תנאי הגיינה גבוהים בשטח האיחסון ולדאוג לנקות את המחסן הצורה סדירה. חברת הובלות אמינה תעניק לכם את שירות זה מתוך רצון לתת לכם את השירות הטוב ביותר ומתוך דאגה לציוד שלכם.

אבטחה ובטיחות

במידה והחלטתם לשמור ציוד בעל ערך עבורכם במחסן אחסנה, וודאו שהמחסן מוגן במצלמות אבטחה על מנת שהוא יהיה מוגן מפני גניבות. חברת הובלות מקצועית ואמינה תאחסן את ציודכם ותמקם מצלמות אבטחה במקום האיחסון על מנת שיתבצע מעקב אחרי מה שמתרחש באזור המחסנים ועל מנת למנוע גניבות. כאשר אתם פונים לחברת הובלות על מנת לקבל שירותי אחסנה וודאו החברה איתה אתם עובדים מעניקה ביטוח עבור האחסנה על מנת שתהיו מכוסים בכל מקרה של נזק או גניבה.

אריזה

עוד דרך בה אתם יכולים לנקוט על מנת להיות בטוחים שהציוד שלכם ישמר בבטחה בזמן האחסנה הוא לבדוק מהו ציוד האריזה בהם משתמשות חברות הובלה שונות על מנת לשמור על הציוד בזמן האחסנה. כיום קיים ציוד אריזה מקצועי בשוק שיכול לשמור על הדברים שלכם בצורה שהם ישמרו כמו חדשים.

חברות אחסנה

רשימת חברות המספקות שירותי אחסנה

שם חברה

טלפון

כתובת

ABC DEPOT

02-5361283

כליל החורש 10, ירושלים

SONIGO

08-6111222

הקידמה 53, אשדוד

גלובוס

1-800-727272

הבושם 7, אשדוד

מולטילוג

08-9151888

ת.ד.2400, ראשל"צ

לוגיסטיקר

08-9271919

פריסה ארצית

אחים ביבאס

03-5176477

מיקוניס 3, תל אביב

OCEAN

1-800-807-907

 

שיפינגיל

1-700-504-503

 

פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo