הובלות בישראל אחסנה אחסון רהיטים

אחסון רהיטים

רוב שירותי האחסון הנועדים להכיל תכולה מרובה מכילים לרוב רהיטים של אנשים לפני מעבר דירה, נסיעה לחו"ל ועוד. אחסון רהיטים הינה דרך טובה לשמירה על רהיטים אך כדי שהיא תהיינה מצוינת פרסנו לפניכם מספר עצות לאחסון רהיטים בצורה המקצועית והמושלמת ביותר.

  1. בחירת המחסנים שבהם אתם מיועדים לאחסן את הרהיטים שלכם, כדאי ללכת ולראות את המחסנים לוודא שהם נקיים מלחות ומאובטחים ומתאימים למידות וגודל הרהיטים, כדאי לבדוק את רוחב הכניסה של המחסנים ואת הגישה אליהם.
  2. אריזת הרהיטים בצורה שיישמרו, דבר ראשון יש לפרק את הרהיטים הגדולים (ארונות למשל), ע"מ שלא יתפסו מקום במחסן, ניקיון הרהיטים ובדים ע"מ למנוע עובש, כדאי לתת לחברת ההובלה לארוז עבורכם את הציוד אם חברת ההובלה שלכם מקצועית האריזה תהייה מושלמת והרהיטים יישמרו בעת האחסון.
  3. לפני הכנסת הרהיטים למחסן יש לפרוס ניילון עבה על כל שטח המחסן ע"מ לבודד את הרהיטים מהרצפה, את מכשירי החשמל הגדולים יש לאחסן צמוד לקירות ורק אז את הספות ושאר הרהיטים ולהשתדל להעמיד אותם בצורה שייחסכו במקום ומחסן אחד יספיק לכל תכולת הדירה.
תשמחו לדעת שישנן חברות הובלה רבות המספקות שירותי אחסון דירות, ציוד וכדומה בנוסף לשירותי ההובלה שהן מספקות, כך תוכלו לאחסן ציודכם היקר ובעל ערך כספית וריגשית אצל חברה עליה תוכלו לסמוך במידה ורכשתם שירות הובלה בעבר.

 פרסום באתר

דירוג חברות הובלה

המלץ על מוביל מצטיין בשירות
 

באנר מאור הובלה ואחסנה

avivahovalot

ovalottemplate1SHIREL

aamovili

levimo